Hardnews

Розкрита дата анонсу новенького iPhone 12

Обговорення
iPhone 12

15 вересня 2020 року Apple провела презентацію, на якій очікувалася поява нового покоління смартфонів компанії. Але замість цього, нам показали оновлені iPad і Apple Watch. І ось, через ще якийсь час, інтернет-інсайдерами все ж була розкрита дата анонса новенького iPhone 12 – трапиться це, по всій видимості, вже в жовтні поточного року.


В якості джерела на цей раз виступив працівник нідерландського мобільного оператора. З його слів виходить, що нові iPhone нам покажуть вже 13 жовтня, а передзамовлення на новинки стартує з 16 жовтня. З огляду на все це, можна припустити, що сама Apple оголосить про нову презентації за тиждень до цього – 6 жовтня 2020 року.

iphone 12 pro max

Можна було б припустити, що все це черговий фейк і ніякого працівника, злившого інформацію, не існує, але навряд чи воно так. Вся справа в тому, що вихідне повідомлення було відправлено з IP-адреси, яка дійсно знаходиться в межах корпоративної мережі того самого оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк предупредил о крупных изменениях в работе

В минуле

Представлена ​​поліпшена версія Xiaomi Mi Band 5

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle