Популярний месенджер дозволив читати чужу переписку

Зараз на головній

Найбільш популярним месенджером у світі є WhatsApp, з його допомогою на постійній регулярно основі спілкуються один з одним більш ніж 2 млрд людей, причому з кожним місяцем ця цифра стає все більшою. На практиці це означає, що дане програмне забезпечення привертає дуже багатьох людей, і звичайно ж не без реальної на те причини. Вся справа в тому, що з його допомогою можна здійснювати голосові дзвінки, відправляти текстові повідомлення, а разом з тим, крім того, робити багато іншого, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів і обмежень. Можна навіть спілкуватися в групових чатах і телефонувати по відеозв’язку, і платити за все це гроші гарантовано абсолютно точно не буде потрібно.


За словами творців даного сервісу, всі користувацькі дані в повній мірі захищені за допомогою наскрізного шифрування, а значить ніхто сторонній не зможе отримати до них доступу. Це програмне забезпечення є вкрай доступним, так як встановити його можна на безліч різних моделей смартфонів, що працюють під управлінням операційних систем Android, iOS і KaiOS. Функціональні можливості WhatsApp постійно розширюються, тобто користувачам при його використанні стає доступно все більше різних функцій.

WhatsApp

Даний месенджер, навіть не дивлячись на всі свої слова про безпеку користуацьких даних, довів всьому світу, що користуватися ним насправді зовсім не так безпечно. Справа в тому, що WhatsApp дозволив читати чуже листування за рахунок нової функції, причому подібна можливість вже досить давно доступу в сервісі. Якщо у користувача активована опція «Прямий зв’язок», а вона включена у всіх за замовчуванням після створення облікового запису, власник мобільного пристрою може починати діалоги з ким-небудь без необхідності додавати номер телефону співрозмовника в адресну книгу. Це дуже зручно, але, як виявилося, зовсім не безпечно, тому подібну можливість краще скоріше відключити.

Якщо перейти за посиланням https://wa.me/number, додавши замість слова number номер телефону в міжнародному форматі, можна буде побачити деякі з тих повідомлень, які відправляла конкретна людина з конкретного номера телефону. Більш того, всі ці привітальні повідомлення можуть виявитися в результатах пошуку будь-якої пошукової системи. За словами творців WhatsApp, які вже прокоментували дану «проблему», нова можливість саме так і повинна працювати, тобто ніяких неполадок в процесі роботи сервісу не виникає. Саме тому, що очевидно, сподіватися на поліпшення ситуації в недалекому майбутньому не доводиться – так що потрібно або змиритися з такою особливістю даного сервісу, або користуватися якимось іншим. На щастя, таких зараз на ринку неймовірно багато на будь-який смак і колір.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей