Softnews

Xiaomi оновила ще один смартфон до MIUI 12 Global & Stable

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Компанія Xiaomi продовжує працювати не покладаючи рук. Під час презентації своєї фірмової прошивки MIUI 12 виробник і розробник повідомив, що апдейт буде доступний на величезному кількість смартфонів Xiaomi, Redmi і Poco. Багато хто навіть скептично поставилися до подібних обіцянок, але хлопці з Піднебесної виконують свої обіцянки і один за іншим оновлюють смартфони до MIUI 12.


Сьогодні стало відомо, що минулорічний флагман Xiaomi Mi 9 почав отримувати свіжу прошивку MIUI 12. Збірка MIUI 12.0.2.0QECCNXM заснована на актуальній версії операційної системи Android 10.

На момент написання новини апдейт доступний користувачам не з усіх країнах, проте чекати доведеться недовго. Незважаючи на можливість встановити прошивку в ручному режимі, ми настільки рекомендуємо дочекатися виходу OTA-апдейта. По суті користувачі отримають подвійну порцію нових фішок. Частина можливостей буде реалізована на рівні свіжої версії Android 10, а деякий функціонал буде додано розробником вже в надбудові MIUI 12. Крім цього, прошивка включає серпневий патч безпеки від Google.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

«Дешево не означає погано!» – трійка недорогих смартфонів з топовою якістю

В минуле

Asus Max Pro M3, Max M3 і Lite: кращі смартфони для народу

В майбутнє

Також буде цікаво