Статті

Названо додатки, які “вбивають” акумулятор вашого смартфона

Обговорення
Зарядка сматфону

Багато українців скаржаться на те, що їх смартфон не настільки автономний, як хотілося б. Але є додатки, які змушують гаджет розряджатися ще швидше. Звичайно, будь-яка програма використовує ресурси батареї, але деякі з них значно більшою мірою. Сьогодні ми розповімо вам, які програми для смартфона “вбивають” акумулятор вашого смартфона.


YouTube

Один з найпопулярніших і часто використовуваних додатків на смартфонах українців – це YouTube. Ну хто з нас не любить витратити годинку-другу на перегляд відеороликів на самому популярному відеохостингу в світі? Тільки ось заряд батареї така розвага поїдає дуже швидкими темпами. Екран смартфона постійно активний, а з інтернету безперервно завантажується важкий контент.

YouTube

Звичайно, мова йде не тільки про YouTube, але і про всі сервіси, які призначені для перегляду відеороликів. Так, це не причина взагалі відмовлятися від того, щоб дивитися відео на смартфоні, але варто пам’ятати про те, що від них дуже сильно розряджається батарея.

Соціальні мережі та месенджери

Але ще більше ресурсів батареї витрачатися на соціальні мережі. Ні, ці додатки витрачають запас акумулятора не так швидко, як відеоролики. Але суть в тому, що вони працюють на смартфоні постійно, якщо у вас підключений інтернет. Вони постійно синхронізують контакти і перевіряють, чи не прийшли вам нові повідомлення, працюючи у фоновому режимі.

месенджер

Та ж сама історія і з мессенджерами. Вони продовжують працювати у фоновому режимі, якщо є доступ до інтернету, навіть коли ви закриваєте додаток. Звичайно, вони не так активно споживають заряд акумулятора, як це роблять соціальні мережі, але вони все одно регулярно надсилають вам повідомлення, що не може обійтися без наслідків для автономності.

Ігри

Багато хто вважає, що ігровий смартфон, в першу чергу, повинен володіти потужним процесором. Але ще важливіше в ньому інший показник – автономність. Справа в тому, що ігри витрачають батарею смартфона ще активніше, ніж це роблять будь-які інші програми. Саме тому геймери заряджають свої гаджети частіше, ніж інші користувачі.

Call of Duty: Mobile

Крім того, важкі ігри можуть дуже сильно нагрівати пристрій. Природно, великі температури не найбільш позитивним чином позначаються на акумуляторі. Так що батарея в смартфоні геймера зношується значно швидше.

Звичайно, взагалі будь-які додатки витрачають заряд акумулятора на свою роботу. Але ми перерахували основні категорії програм, які з’їдають запас батареї активніше, ніж всі інші.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як дзвонити зі смарфтону, якщо немає мобільної мережі

В минуле

OnePlus 8T і OnePlus 8T Pro: дата виходу, характеристики і ціна в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво