Статті

Простий спосіб збільшити автономність смартфонів Xiaomi

Обговорення
MIUI 13

Всі ми знаємо або хоча б чули про хмарний захист в системі Android. Це дуже корисна функція, яка сповіщає користувача в випадки установки потенційно небезпечного додатку. Проте ця тегнологія в більшості випадків не дуже корисна для смартфонів Xiaomi.


Більш того, її фонова активність негативно впливає на автономність смартфона і витрачає (нехай і в малих кількостях) трафік, постійно скануючи ваш смартфон на предмет загроз, дублюючи власний антивірус MIUI і багаторівневу перевірку Play Market.

Тому ми рекомендуємо відключати перевірку від Google. Для цього заходимо в Play Market, натискаємо на 3 лінії в лівому верхньому кутку, потім заходимо в пункт «Play Захист», натискаємо на шестірню і відключаємо обидва з представлених пунктів.

Правильно запускати перевірку від Google приблизно раз в один-два тижні, при цьому знаючи, що в тлі не відбувається ніяких непотрібних перевірок.

Крім цього, деякі користувачі знають про те, що в складі Google Сервісів є служба, яка у фоновому режимі обробляє такі дані з вашого пристрою як:

  • голос власника
  • координати розташування
  • підключені до смартфону пристрої
  • положення смартфона в просторі
  • вибрані мережі Wi-Fi і так далі

Зроблено це для того, щоб прискорити розблокування при деяких сценаріях. Найпростішим прикладом, можна назвати використання зв’язки смартфон + Mi band, при якій вам не потрібно розблокувати смартфон коли браслет перебувати поруч і підключений до нього по Bluetooth.

Однак, напевно мало хто з вас використовує цей функціонал, а тим часом функція «Google Smart Lock» в фоновому режимі збирає і аналізує практично всі показники вашого смартфона, тому ми пропонуємо її відключити.

Для цього заходите в «Налаштування» -> Паролі та безпека -> Конфіденційність -> Агенти довіри і відключаєте Smart Lock (Google)

Також рекомендуємо Вам перевірити пункт в меню «Для розробників», під назвою “Не відключати мобільний інтернет”, так як в останній версії прошивки він виявився активним. А між тим він так само негативно впливає на автономність і не дуже потрібен в звичайному житті.

Після цих дій автономність смартфона зросте, а в світлі останніх оновлень і збільшеної активності від Google сервісів на деяких моделях, думаємо це точно не буде зайвим.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

The Witcher 3 виходить для PlayStation 5 та Xbox Series X

В минуле

Що буде якщо підключити смартфон до 10 зарядок одночасно?

В майбутнє

Також буде цікаво