Softnews

Вийшло оновлення до MIUI 12 ЗБТ ще для 23 смартфонів Xiaomi і Redmi

Обговорення
MIUI 12

Китайська компанія Xiaomi продовжує небачений ярмарок обкатки оновлень. На цей раз в списку на оновлення виявилися 23 смартфона, які були випущені в 2018-2020 роках. Присутні девайси як основного бренд – Xioami, так і суббренду – Redmi.


На даний момент, якщо Ваша модель знаходиться в цьому списку, Ви можете завантажити та встановити оновлення, використовуючи сайт XDA. Абсолютно для всіх смартфонів оновлення грунтується на Android 10.

Якщо розбирати ситуацію трохи докладніше, то чотири флагманських смартфона: Xiaomi Mi 10, Redmi K30 Pro, POCO F2 Pro і Xiaomi Mi 10 Pro пролетіли повз апдейт. Як правило, ці моделі в перших чергах на отримання регулярних оновлень, але не зараз. Найцікавіше, що апдейти вони отримують самі найсвіжіші, та ще й ті, які на базі Android 11 (крайня – третя Бетка).

Сьогодні мова знову йде про китайську збірку в статусі ЗБТ, оскільки Xiaomi, як ми зрозуміли шанують тільки свій регіон, забиваючи на глобальні оновлення в т.ч. на Україну, оскільки дуже мала кількість моделей отримали ті самі глобалки, але ж все терміни вже вийшли з тієї ж першої хвилі.

Перед установкою китайської ЗБТ-версії необхідно зарядити смартфон на 50% або вище, зробити всі бекапи і тоді на свій страх і ризик накочувати апдейт

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 12 Pro Max – повні технічні характеристики і ціна

В минуле

Не публікуйте це: які фото не можна викладати в інтернет

В майбутнє

Також буде цікаво