Softnews

Безкоштовні ігри для PlayStation 4 на липень

PlayStation Plus відзначає свої 10 років: вперше підписка була представлена 29 липня 2010 року.


Липень 2020 року буде щедрим на приємні сюрпризи: підписники PlayStation Plus отримають додаткову бонусну гру та святкову тему для PlayStation 4, а для тих, хто ще не встиг отримати досвід багатокористувацької гри, 4 та 5 липня відбудуться онлайн-вихідні (старт 4 липня о 12:01 за київським часом, завершення – 5 липня о 23:59 за київським часом), протягом яких можна абсолютно безкоштовно спробувати режим мультиплеєру (для цього необхідний доступ до інтернету та обліковий запис PlayStation Network).

Отже, з 7 липня по 3 серпня підписникам PlayStation Plus будуть доступними для завантаження:

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Rise of the Tomb Raider- 20 Year Celebration

У Rise of the Tomb Raider Лара Крофт розкриває давню загадку, яка ставить її під приціл безжальної організації, відомої як Трійця. Поки вона поспішає на пошуки всесильного артефакту, сюжет виводить її до міфу про загублене місто Кітеж. Лара знає, що вона повинна дістатися Загубленого міста та його прихованих секретів швидше Трійці та вирушає до Сибіру в захоплюючу експедицію.

NBA 2K20

NBA 2K20

Дещо більше, ніж баскетбольний симулятор. NBA 2K20 – масштабна платформа для геймерів і спортсменів, новий етап розвитку баскетбольної культури.

Erica

Erica

Ця кінематографічна пригода поєднує сюжет, гідний голлівудського кіно, та захоплюючий тактильний геймплей.

Back to top button