Softnews

Розкрито настройки смартфона, в які взагалі не можна лазити

Обговорення
Смартфоны

Часто допитливість доводить користувача до вельми сумних наслідків. Вивчаючи настройки телефону, можна натиснути “кудись не туди”, а потім гаджет відмовиться працювати або втратить якусь важливу функцію.


Особливо не варто лізти в налаштування SIM-карти, стверджують фахівці. Саме через це найчастіше користувачі залишаються без Мережі та Інтернету. Після намагаються повернути все, як було, але це зробити важко. Найчастіше доводиться все ж викликати фахівця. І навіть майстру потрібно витратити час, щоб зрозуміти, які саме налаштування поміняв клієнт.

Також обережності слід дотримуватися при відключенні платних послуг, вбудованих в меню SIM-карти оператором. Також не слід використовувати режим розробника, щоб самовільно змінити що-небудь в функціоналі смартфона.

PIN-код зламав популярні Android смартфони

Справа в тому, що режимом розробника можуть користуватися лише люди, котрі розуміються на тонкій настройці пристроїв, зазвичай це фахівці заводів-виробників. Зміни, вчинені в цьому режимі, призведуть до збою, який не виправить навіть грамотний майстер.

У настройках додатків теж краще не “копатися”. Якщо скасувати певні дозволи, то програми можуть не працювати належним чином. При поломці пристрою найкраще звернутися до фахівців в дилерський центр компанії-виробника.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google розкрила важливий секрет Android 12

В минуле

MIUI 12 з’явилася вже на 56 смартфонах Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle