Новини

MediaTek Helio P65: підтримка 48-Мп камер і геймерські функції

Обговорення
MediaTek Helio P65
MediaTek Helio P65

Характеристики

MediaTek Helio P65 містить 2 продуктивних ядра Cortex-A75 з максимальною частотою 2,0 ГГц і 6 енергоефективних Cortex-A55 – з 1,5 ГГц, а також графічний прискорювач ARM Mali-G52 – з 820 МГц. Чіпсет підтримує розширення дисплея до 2520 × 1080 пікселів, а також апаратне декодування 2К-відео з фреймрейтом 30 fps завдяки кодекам H.265 (HEVC) і VP9. Крім цього, MediaTek Helio P65 має підтримку Dual 4G VoLTE і Wi-Fi 802.11ac.


Штучний інтелект

Технологія MediaTek CorePilot за допомогою Штучного інтелекту управляє чіпсетом і вивчає звички користувача для забезпечення максимальної продуктивності, енергоефективності та мінімізації температури. Продуктивність при роботі з ШІ збільшилася в 2 рази, що дозволило прискорити роботу з зображеннями на 30%. Крім цього, є підтримка пробудження пристрою голосом, а також розділення аудіоканалів на голосового управління, телефонні дзвінки, мультимедіа та ігри.

post image
MediaTek Helio P65

Підтримка камер

MediaTek Helio P65 здатний працювати з одинарними камерами з максимальною роздільною здатністю 48 Мп і подвійними – по 16 Мп. Чіпсет має апаратну підтримку великої кількості технологій: електронної стабілізації зображення (EIS), аналізу глибини різкості для розмиття фону, компенсацію рухомого затвора (RSC) для зйомки зі швидкістю до 240 fps, компенсацію ефекту «желе» при відеозапису, а також автонастройку експозиції при недостатньому освітленні.

Дата виходу

MediaTek Helio P65 уже надійшов у виробництво, а перші мобільні пристрої з ним повинні з’явитися вже в липні 2019 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ТОП-5 виробників преміальних смартфонів за 1 квартал 2019 року

В минуле

Топові смарт-годинник на літо 2019 року в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво