Бюджетний iPhone SE стане ще дешевше

Зараз на головній

Інсайдери повідомили цікаві дані – за неофіційними даними, вартість бюджетного смартфона iPhone SE від Apple дуже знизиться. Оновлена вартість буде варіюватися в межах 350 доларів.


Дану інформацію роздобув користувач соціальних мереж з ніком Apple Lab. За його заявою, iPhone SE, який був випущений в 2020 році, істотно подешевшає відразу ж після виходу ТОП-ової моделі Айфона. Інформацію інсайдера підтвердили деякі авторитетні джерела, які також впевнені в здешевленні бюджетного смартфона. Однак представники Apple ніяк не прокоментували відомості, хоча до них зверталися з цим питанням.

Варто відзначити, що iPhone SE є вкрай бюджетною версією телефону. При його створенні «яблучники» сильно економили, навіть використовуючи для його основи корпус від iPhone 6, що сильно не сподобалося деяким користувачам. Apple Lab впевнений, що зниження ціни на смартфон відбудеться відразу ж після випуску iPhone 12 і 12 Pro, причому вартість знизиться з поточних 400 доларів до 350. При цьому майбутні iPhone 12 і 12 Pro не можуть порадувати такими ж демократичними цінами – базова версія Айфона обійдеться в 700 доларів, а професійна коштуватиме всю тисячу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей