Hardnews

У смартфонах Xiaomi виявлена ​​прихована камера (фото)

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Ultra

Про прихований пристрій в смартфонах Xiaomi опублікували інформацію читачі форуму Reddit.


Цей пристрій знаходиться в сканері для відбитка пальця, під дисплеєм смартфона, і має функцію не тільки фотографування, але і функцією ретрансляції.

На цей момент на форумі Reddit є інформація лише про одну модель Xiaomi – MI 9T.

Шпигунський пристрій у вигляді мікрокамери запускається при запиті користувачем певних функцій, потім фіксує те, що відбувається навколо.

Незважаючи на низьку якість ретрансляції в зв’язку з низьким розширенням камери, її наявність обурила не тільки читачів форуму, а й любителів Xiaomi. Ця функція не заявлена ​​в технічних характеристиках пристрою і факт про її виявлення негативно вплинув на думку користувачів.

Прихована камера Xiaomi

Прихована камера Xiaomi

Фахівці кібербезпеки винесли вимоги про блокування даної функції у мобільних пристроях, так як вона може бути використана зловмисниками з метою визначення місцезнаходження абонента. Справа в тому, що не дивлячись на погану якість фіксації, за допомогою камери можна з легкістю розпізнати користувача.

Ніяких пояснень корпорація не дає, але фахівці підозрюють, що і інші смартфони Xiaomi можуть володіти функцією таємного стеження, яка вбудована в сканер відбитка пальця.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо самий невдалий флагман Xiaomi, який засмутив чимало користувачів

В минуле

Названа ціна компактного iPhone 12

В майбутнє

Також буде цікаво