Softnews

Оновлення Windows 10 “ламає” комп’ютер, викликаючи синій екран смерті

Обговорення
Windows 10

Оновлення Windows, як і будь-якого іншого програмного продукту, найчастіше йде “на благо”. Свіжі апдейти усувають помилки, додають новий функціонал і розширюють можливості. Однак так буває не завжди.


У серпні компанія Microsoft викотила черговий патч для Windows 10, який привів до великих проблем. Велике число користувачів почали помічати проблеми в швидкості роботи, регулярні пригальмовування операційної системи та інші неприємності. Деякі юзери і зовсім стали помічати часті “сині екрани смерті”.

Поки немає інформації, з яким саме залізом пов’язані дані проблеми. За наявною інформацією, найбільше труднощів виявилося у власників ноутбуків Lenovo ThinkPad з активованою функцією Hyper-V. Таким чином, якщо Windows 10 у вас працює коректно, ми б не рекомендували встановлювати оновлення найближчим часом, інакше це може привести до фатальних наслідків.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi випустила ще одну прошивку MIUI 12 CB для 22 смартфонів

В минуле

Samsung випустить найдешевший гнучкий смартфон “за копійки”

В майбутнє

Також буде цікаво