Бізнес та акції

Найновіший iPhone просів в ціні в Україні

Обговорення
iPhone 12

Ціна найновішого iPhone під назвою SE 2-го покоління вперше знизилася нижче 12 тисяг гривень. Згідно з даними сервісу «Hotline.ua», деякі українські ритейлери зробили знижки на смартфон в другій половині серпня.


Вартість iPhone SE 2-го покоління з 64 ГБ пам’яті просіла до 11300 гривень в неофіційному роздробі. У авторизованих рітейлерів Apple в Україні ціна смартфона також знизилася – до 14 499 гривень залежно від магазину.

Зниження ціни iPhone SE 2-го покоління стало другим після виходу смартфона навесні. При цьому, в офіційній роздробі апарат подешевшав вперше.

Очікується, що наступна хвиля знижок на iPhone SE зразка 2020 року відбудеться восени. Зниження ціни смартфона має статися після запуску нових моделей iPhone. Відзначимо, що старт продажів iPhone 12 запланований на жовтень, про що раніше офіційно повідомили в Apple.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft випустила екстрене оновлення Windows

В минуле

Xiaomi пропонує нову прошивку MIUI 12 для 45 моделей смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво