Hardnews

Смартфони навчили визначати сп’яніння власника

Обговорення
Навіщо смартфони Xiaomi озвучують кількість осіб, розпізнаних фронтальною камерою?

У мережі з’явилася інформація про те, що група вчених навчила смартфони визначати сп’яніння власника. Для цього використовуються вже наявні у всіх сучасних телефонах датчики і спеціальне програмне забезпечення, “що відчуває” і аналізує ходу людини.


Для того, щоб експеримент вдався, фахівці закріпили смартфони на попереку кожного учасника. Після цього вони вимірювали за допомогою пристроїв прискорення і особливості руху при ходьбі користувачів, тим самим визначаючи зміни в їх ході, викликані алкогольним сп’янінням. Що найцікавіше, таким методом їм вдалося вірно відстежити зміни в 90% випадків!

“Навіть ті смартфони, які не призначені для такого використання, можна застосовувати для визначення випитої дози. Ми сподіваємося, що в майбутньому виробники гаджетів будуть стурбовані цією проблемою і передбачать спеціальні технології для її вирішення ” , – заявили автори роботи.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Прихована настройка в месенджері дозволяє читати чуже листування

В минуле

У Windows 10 повернулася одна з зручних особливостей Windows 7

В майбутнє

Також буде цікаво