Softnews

HUAWEI відповіла на слухи про припинення оновлення своїх пристроїв

Обговорення
Huawei екосистема

Раніше з’явилася інформація, що HUAWEI більше не може використовувати продукцію на базі американських технологій та програмного забезпечення. Крім того, смартфони компанії нібито більше не зможуть отримувати оновлення Android. У HUAWEI вирішили прояснити ситуацію, що склалася і дали коментар щодо подальшої підтримки пристроїв.


«HUAWEI продовжить надавати системні оновлення і виправлення безпеки. Всі телефони HUAWEI з передвстановленим Google Play можуть як і раніше використовувати Play Store для завантаження і оновлення програм. Телефони HUAWEI без встановленого Google Play можуть використовувати AppGallery (власний магазин додатків HUAWEI) для отримання додатків і оновлень безпеки», – йдеться в заяві компанії.

Інформація про припинення випуску оновлень Android і патчів безпеки для пристроїв китайської компанії з’явилася після того, як 13 серпня завершився термін тимчасової ліцензії, виданої Міністерством торгівлі США, яка дозволяла HUAWEI співпрацювати з американськими компаніями, в тому числі і з Google. 

Однак китайський гігант не дав ніяких коментарів щодо нової заборони від 17 серпня, згідно з яким HUAWEI і її дочірні компанії більше не можуть використовувати продукти з американськими технологіями і ПО для виробництва або розробки будь-яких деталей, компонентів або обладнання.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Непублічні тарифи стільникових операторів – що потрібно знати?

В минуле

Головне, що необхідно знати клієнтам ПриватБанку, про нові умови зняття готівки

В майбутнє

Також буде цікаво