Softnews

Нова програма дозволяє зламати будь-який iPhone

Кожен день перед Apple стоїть непросте завдання – підтримувати безпеку iPhone. Розробники інструментів для злому, в тому числі які співпрацюють з правоохоронними органами, невпинно пропонують своїм клієнтам нові інструменти для розблокування смартфонів, вилучених як речові докази. До недавнього часу вважалося, що вони дозволяють зламати тільки коди для розблокування iPhone довжиною не більше шести символів, проте це припущення виявилося помилковим.


Як повідомляє NBC News, американська компанія Grayshift, що поставляє правоохоронним органам інструменти для розблокування iPhone, пропонує раніше невідоме широкому загалу ПО Hide UI. Програма не зламує код, а викрадає його, коли користувач вводить код в процесі розблокування свого пристрою.

Grayshift
На підбір паролю Grayshift знадобилось 30 секунд

ПО Hide UI доступне клієнтам Grayshift вже близько року, проте про його існування стало відомо тільки зараз. Багато в чому це пов’язано з угодою про нерозголошення, що підписується правоохоронними органами під час закупівлі апаратів GrayKey, призначених для злому iPhone. Через відсутність громадського контролю над використанням даного інструменту і його прихованої активності правозахисники, криміналісти і захисники громадянських свобод стурбовані тим, що Hide UI може використовуватися без відповідного судового ордера.

Представники Grayshift відмовляються коментувати існування Hide UI, але запевняють, що докладають максимум зусиль для забезпечення виключно законного використання своїх технологій.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button