Softnews

Кінець TikTok: популярний додаток офіційно заборонено

Обговорення
TikTok

Як стало відомо, чинний президент США Дональд Трамп підписав указ про заборону TikTok. Разом з нею “під роздачу” потрапила і популярна китайська соціальна мережа WeChat.


Судячи з наявних даних , в підписаних документах йдеться про те, що поширення в Сполучених Штатах додатків, які були розроблені в Китаї і які належать при цьому місцевим компаніям, “загрожує національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США“. Також експерти Білого дому відзначили, що TikTok збирає занадто велику кількість даних користувачів, які в подальшому можуть бути використані з метою, спрямованою на загрозу безпеці Сполучених Штатів.

На думку нинішнього уряду країни, TikTok є занадто небезпечним додатком, який збирає такі особисті дані американських користувачів як місце розташування і історію пошуку. Надалі всі ці дані, за заявою адміністрації президента, відправляються в Китай, де місцева влада отримує до них максимальний доступ.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Всього п’ять речей, які варто перестати робити з телефоном

В минуле

7 ознак інтернет-магазину, в якому небезпечно робити покупки

В майбутнє

Також буде цікаво