Статті

Як захиститися від взлому месенджерів?

Обговорення
месенджер

Відомо, що саме перевипуск SIM-карти є причиною більшості випадків несанкціонованого доступу до тих мессенджерів, які прив’язані до номера мобільного телефону.


Як попередити ризики, пов’язані з перевипуском вашої SIM-карти? Заздалегідь відвідайте офіс вашого оператора стільникового зв’язку, де напишіть заяву про заборону перевипуску SIM-карти без вашої особистої присутності і про заборону блокувати існуючої SIM-карти.

Скористайтеся можливістю створити особистий пароль, яку пропонує ряд операторів зв’язку. Знаючи цей пароль можна буде перевипустити SIM-карту. Працює це аналогічно кодову слову при ідентифікації клієнта в кредитних установах.

SIM-карта

Переходимо до захисту самих месенджерів. В першу чергу слід зруйнувати популярний міф – отримати доступ до вашого листування в більшості месенджерів, при перевипуску зловмисниками SIM-карти, не вийде. Сучасні месенджери зберігають цю переписку або на самому смартфоні або в окремій хмарі, звідки потім її треба буде завантажувати. Проте слід встановити в месенджері систему двофакторної ідентифікації, а також поставити пароль на вхід. У більшості випадків цього буде достатньо, щоб уникнути ризиків, пов’язаних з перевипуском SIM-карти.

Доступ до листування користувача зловмисники також можуть отримати за допомогою паралельної авторизації в месенджері в іншому додатку або веб-версії самого месенджера. У зв’язку з цим регулярно перевіряйте поточні підключення в настройках свого месенджера. Це допоможе вам виявити зайвий пристрій, який має доступ до вашого листування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Доступному флагману Redmi вдалося обійти, в плані продуктивності, іменитих конкурентів

В минуле

Nvidia шокувала ціною RTX 3090

В майбутнє

Також буде цікаво