Hardnews

Доступному флагману Redmi вдалося обійти, в плані продуктивності, іменитих конкурентів

Обговорення
Redmi K30 Ultra

Після того, як на полицях магазинів в Китаї появився Redmi K30 Ultra, багато споживачів стали «змагатися» за право першості: всі навперебій хотіли стати власниками брендового флагмана. Представники знаменитої марки 14 серпня 2020 року повідомили про те, що їх гаджет встановив рекорд за швидкістю продажів. Всього за 1 хвилину їм вдалося продати 100 тис. смартфонів.


Тому, наразі, всім цікаво знати про фактичні можливості показників чіпсета Redmi K30 Ultra в порівнянні з конкурентними телефонами відомих бенчмарків.

Варто нагадати, що основою «результативності» системи доступного флагмана є MediaTek-чіпсет – Dimensity 1000+. Він містить в собі 8 ядер (4хCortex-A77 і 4хCortex-A55), що мають максимальну частоту 2,6 ГГц, графічний прискорювач Mali-G77, а ще 5G-модем. Виготовлений був цей чіп по 7-нм техпроцесу.

Redmi K30 Ultra

Підсумкові показники в бенчмарках процесора Dimensity 1000+ були зіставлені з результатами тестів Snapdragon 865 і Kirin 990 5G. У програмі AnTuTu чіпсет MediaTek виборов друге місце, з показником 539 786 балів. Перше місце зайняло рішення компанії Qualcomm, чий Snapdragon 865 набрав 605 248 балів. В підсумку, на третьому місці опинився Kirin 990 5G з 523 507 балами.

Так само місця були розподілені й в бенчмарках Geekbench 5, 3DMark і GFXBench. Як і при тестуванні в AnTuTu, «відстань» від першого місця досить суттєва, а перевага над третім незначна. Слід наголосити, що в AI Benchmark процесор Dimensity 1000+ виборов лідерські позиції, і це тільки завдячуючи 6-ядерним нейронам обчислювального блоку.

Враховуючи всі переваги флагману Redmi, можна підозрювати, що він найшвидшим часом «знайде» іще чимало користувачів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Банківські додатки будуть заблоковані на деяких китайських смартфонах

В минуле

Як захиститися від взлому месенджерів?

В майбутнє

Також буде цікаво