Hardnews

Xiaomi Mi Note 11 – перший смартфон з камерою на 144 Мп

Обговорення
Xiaomi Mi Note 10

У минулому році Xiaomi змогла здивувати багатьох, представивши Xiaomi Mi CC9 Pro – пристрій став першим смартфоном, який отримав модуль основної камери аж на 108 Мп! На українсьому ринку девайс відомий під трохи іншою назвою – Xiaomi Mi Note 10. Останнім часом в мережі почали ходити чутки, що китайський ТехноГігант готує анонс наступника CC9 Pro до осені поточного року, але, як виявилося, 144 Мп флагманський камерофон Xiaomi може вийти помітно раніше очікуваного.


Принаймні про це заявив популярний інтернет-інсайдер Мукул Шарма, який розповів про те, що умовний XIaomi CC10 Pro буде представлений в Китаї вже в самий найближчий час. При цьому він окремо уточнив той момент, що виробник може показати зі сцени відразу кілька пристроїв в рамках флагманської лінійки. Дуже імовірно що на європейському ринку новинка отримає назву Xiaomi Mi Note 11, звісно якщо компанія не зробить так як Samsung, і не перейде одразу до 20-ки.

Нагадаємо, що судячи з останніх даних, практично напевно про новинку відомо лише одне – її оснастять основною камерою на 144 Мп. Можливо, в зв’язку з цим компанія не зможе використовувати в смартфоні Snapdragon 865, як це вже було у випадку з його попередником. У будь-якому випадку, судячи зі слів Шарми, анонс відбудеться найближчим часом, а значить чекати залишилося недовго.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Facebook буде буде збирати дані про переміщення користувачів для боротьби з коронавірусом

В минуле

Xiaomi Redmi Note 8 Pro помітно втратив в ціні в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво