Softnews

Чергове оновлення Windows 10 видає критичну помилку

Обговорення
Windows 10 antivirus

Компанія Microsoft відома своїм педантичним ставленням до власних операційних систем, яке виливається в щомісячні обов’язкові оновлення, що встановлюються в ОС через інтернет. Чергове, липневе оновлення призвело до появи повідомлень про помилки на комп’ютерах і ноутбуках деяких користувачів, які запускають текстові редактори в ОС WIndows 10.


Варто відзначити, що далеко не всім користувачам подобається політика Microsoft, що стосується оновлень. Виправлення і модернізація великих системних файлів, яке відбувається при оновленні, часто викликають помилки і неправильну роботу операційки. Після цього користувачам доводиться чекати невеликих виправлень (патчів), які вирішують проблему і дозволяють продовжити роботу з ПК. Такий черговий «косяк» трапився і з липневим регулярним оновленням, яке змінювало роботу Windows 10 v2004, більш відому, як KB4566782.

Windows 10

Чергове накопичувальне оновлення практично паралізувало роботу графічних і текстових редакторів Windows, зокрема, Microsoft Excel. Коли користувачі застосовували функцію IME (редактор засобів вводу, який дозволяє вставляти в текст і таблиці символи, які не використовуються в стандартній розкладці клавіш), то додаток або переставав відповідати, або закривався без збереження даних, або ставав причиною появи «синього екрану смерті», який повідомляє про критичну помилку.

Представники Microsoft заявили, що знайшли причину виникнення помилки і вже готують патч, які виправить проблему.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi зробила прорив, випустивши перший в світі прозорий телевізор

В минуле

У ПриватБанку змінено умови зняття готівки

В майбутнє

Також буде цікаво