Бізнес та акції

ПриватБанк вводить в Україні новий спосіб оплати

ПриватБанк

Відтепер, для клієнтів ПриватБанку стало реальним «торгувати таблом». Цей іронічний суржиковий вислів значить, що замість грошей (за їх відсутності) можна розраховуватися за покупки, хіба що, власним обличчям.


За словами спікерів відомої фінустанови, суттю запущеної нещодавно функції є те, що термінали (наразі це «вміють» робити 260 пристроїв) можуть ідентифікувати платників по обличчю.

Називається подібна опція оплати за допомогою візуальної ідентифікації – FacePay24. Такою функцією уже можна скористатися на 260-ох POS-терміналах Android РАХ. Під кінець року очільники ПриватБанку обіцяють, що кількість таких пристроїв зросте майже в 30 разів.

Скористатися удосконаленою опцією від популярного на території України банку можна лише за умови установки останньої версії Privat24, а потім виконати ряд певних дій:

  • знайти у додатку опцію FacePay24 та активувати її;
  • три рази сфотографуватися в запропонованих ракурсах;
  • сполучити отримані фото з банківською картою.

Для того, щоб успішно провести розрахункову операцію в терміналах Android РАХ потрібно:

  • ввести суму, що необхідно оплатити;
  • вибрати функцію «Оплата особою»;
  • подивитися в камеру POS-терміналу;
  • клацнути на «Оплатити»;
  • підтвердити транзакцію, ввівши коректний PIN-код.

У ПриватБанку заспокоюють: персональний «злив» даних і витік грошей «на сторону», при використанні даної опції, абсолютно виключений. За конфіденційність банківських операцій відповідає надійний відомий сервіс Amazon Rekognition, який з того моменту, як був запущений у 2016 році жодного разу не помилився.

Приємно нагадати, що найбільша фінустанова України регулярно радує своїх клієнтів акціями, новинками та бонусами різного характеру.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні стане менше мобільних операторів 4G

В минуле

Sony обвалила ціну новітньої PlayStation до 2 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво