Статті

На дзвінки з яких номерів краще не відповідати

Обговорення
Невідомий номер

З ростом популярності месенджерів дзвонити доводиться все рідше. Більшість повсякденних питань можна вирішити, просто відправивши повідомлення. Це зручно і ненав’язливо як для відправника, так і для одержувача. Крім того, при спілкуванні через месенджер завжди можна домовитися про те щоб здзвонитися в разі потреби.


У цьому сенсі дзвінок без попередження може розглядатися як поганий тон. Телефонні дзвінки все більше стають засобом спілкування між близькими друзями і родичами, яким допустимо зателефонувати в будь-який час без попередження. Зрозуміло, у кожної людини своє коло спілкування і спосіб життя. Можливо, ви багато телефонуєте кожен день і вам надходить стільки ж дзвінків, але тим не менш загальна тенденція до переходу на месенджери все ж є.

Невідомий номер

На цьому тлі будь який несподіваний телефонний дзвінок вже може викликати підозри. Не дивно, адже, як правило, це реклама, нав’язування яких-небудь послуг, телефонні опитування, а то і зовсім шахрайство. Як же визначити заздалегідь, чи варто брати трубку? Це не так вже й складно: серед дзвінків є номери, які можна виділити.

приховані номери

Природно, найперше, про що варто згадати – прихований номер. Який сенс добропорядної людині або організації приховування свій телефон? Навряд чи такий дзвінок обіцяє щось хороше. Це може бути хто завгодно від колекторів до шахраїв. Чи варто витрачати час і нерви на порожні розмови?

іноземні номери

Іноземні номери починаються не з +38, а з іншого префікса, наприклад, з +490. Якщо у вас немає друзів або родичів за кордоном, то гарненько подумайте, перш ніж відповідати на такий дзвінок. Цілком може виявитися, що це якесь шахрайство. Більш того, небезпечно навіть просто приймати виклик з-за кордону і тим більше передзвонювати.

Також з обережністю потрібно ставитися і до дзвінків з іншого регіону. Хоча, звичайно, ймовірність, що вам дзвонять з сусіднього регіону у справі набагато вище. Там, наприклад, може знаходиться головний офіс компанії, у якої ви щось замовляли.

комерційні номери

Під комерційними ми маємо на увазі короткі номери та номери, що починаються з 8 800. Короткі номери зазвичай складаються з трьох або чотирьох цифр. Не всі дзвінки з таких номерів можуть бути небезпечні. Їх резервують контент-провайдери та інші організації. Проте відомі випадки шахрайства, коли дзвонять або надсилають повідомлення з офіційного номера. Тут потрібно керуватися лише здоровим глуздом. Пам’ятайте, що співробітники банку ніколи не стануть виманювати зайві відомості, коди, паролі і не стануть просити зробити сумнівні дії з картою.

 

Схожа ситуація і з номерами, які починаються часткою з 8 800. Такий дзвінок, швидше за все, буде рекламного характеру.

Як дізнатися, хто дзвонить з невідомого номера

Навіть якщо ви принципово не приймаєте виклики від невідомих вам абонентів, то дізнатися, хто дзвонив все ж варто.  Детальніше про це тви можете дізнатися з нашого матеріалу « Як дізнатися, хто дзвонить з невідомого номера ».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xbox Series X буде потужніше і дешевше PlayStation 5

В минуле

В Telegram почалися масові блокування: як не втратити аккаунт

В майбутнє

Також буде цікаво