Статті

Де не можна зберігати старий смартфон: 4 місця – вони небезпечні для мобільника “на пенсії”

Коли ви переходите на новий мобільний пристрій, важливо переконатися, що ваш старий гаджет зберігається правильно. Неправильне зберігання може призвести до глибокої розрядки, що зробить пристрій непридатним для використання. Щоб зберегти функціональність вашого смартфона як потенційної заміни, дотримуйтесь цих рекомендацій щодо зберігання.

Де не можна зберігати старий телефон

Якщо ви не плануєте активно користуватися телефоном протягом декількох місяців або навіть років, уникайте таких місць зберігання:

  • На полиці з інструментами або магнітами: Вплив магнітів може пошкодити внутрішні компоненти телефону.
  • Поблизу мікрохвильових печей та інших потужних приладів: Ці прилади випромінюють електромагнітні хвилі, які можуть впливати на роботу схеми вашого телефону.
  • У місцях з підвищеною вологістю: Волога може просочитися всередину пристрою, що призведе до корозії та інших пошкоджень.
  • Під прямими сонячними променями: Тривале перебування під сонячними променями може призвести до перегріву пристрою та погіршення роботи акумулятора.

Зберігання смартфона в будь-якому з цих місць може значно скоротити термін його служби і функціональність.

Готуємо гаджет для довготривалого зберігання смартфонів

Щоб ваш старий телефон залишався в робочому стані, виконайте наступні кроки:

  1. Зарядіть пристрій на 50-80 відсотків: Частково заряджений акумулятор ідеально підходить для тривалого зберігання, оскільки він запобігає як перезарядженню, так і глибокому розрядженню.
  2. Вимкніть пристрій: Це мінімізує розрядку акумулятора і захистить внутрішні компоненти телефону.
  3. Зберігайте в оригінальній упаковці: Оригінальна упаковка забезпечує оптимальний захист від пилу, вологи та фізичних пошкоджень.
  4. Покладіть у зачинену шафу: Закрита шафа забезпечує безпечне, стабільне середовище, захищаючи пристрій від небезпек навколишнього середовища та несанкціонованого доступу.

Періодично перевіряйте стан вашого гаджета. Щонайменше раз на місяць вмикайте телефон на кілька хвилин і за потреби підзаряджайте його. Таке рутинне обслуговування допомагає запобігти виснаженню акумулятора і забезпечує готовність пристрою до використання в разі потреби.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button