Статті

Нахабні покупці на OLX та їх “хитрі схеми”

OLX

Продаючи речі на OLX, практично кожен українець стикався з безцеремонними покупцями. Вони просять знижку, називають ціну в кілька разів нижчу, ніж зазначена і не чують слова “ні”.


Розповімо, чим керуються нахабні покупці на OLX, і чому вони такі самовпевнені.

Покупці-перекупники

Будь-яка платформа для продажу створює хороші умови для роботи перекупників. Вони купують дешеві товари, іноді ремонтують, приводять в порядок, а потім перепродують за підвищеною ціною.

перекуп

Такі покупці беруть обсягом – в день вони пишуть десяткам продавців з проханням зробити знижку або зменшити вартість. Сенс полягає в тому, що хто-небудь з них точно погодиться. Чим більше повідомлень вони відправлять, тим більше ця ймовірність.

“Досвідчені” покупці

Деякі продавці заздалегідь готові до повідомлень від нахабних покупців. Тому вони відразу встановлюють ціну вище, щоб під час обговорення нібито знизити вартість і при цьому не втратити частину прибутку.

Знаючи це, покупці відразу просять знизити ціну, щоб не переплатити. Той, хто ціну не підвищував, відмовиться, а хто підвищував – в кінці кінців її знизить. Єдина відмінність в тому, що адекватний покупець відступить, почувши відмову, а нахабний продовжить пробувати продавця на міцність.

Жадібні покупці

Звичайно, більшість нахабних покупців – це люди, які хочуть заощадити, навіть якщо доведеться набридати або просити продавця.

На OLX величезна кількість таких користувачів. Вони, як і покупці-перекупники, не вважають за сором написати повідомлення з проханням (або навіть з вимогою) зробити знижку – рано чи пізно знайдеться продавець, якому терміново потрібно продати товар, а значить доведеться погодитися на угоду.

Покупці “залежалого” товару

Багато покупців вважають, що продавці, чиї оголошення висять тижнями, охочіше підуть на знижку. Тому вони відкривають пошук на OLX, встановлюють критерій “за датою” і шукають ті товари, які давно продаються. Якщо продавець хоче швидше їх позбутися, від погодиться на знижку і зменшить ціну з більшою ймовірністю.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Кращі смартфони, які можна вибрати в подарунок на Новий Рік

В минуле

Чому рішення видалити додаток Privat24 з телефону може бути розумним кроком?

В майбутнє

Також буде цікаво