Статті

Як зрозуміти коли пора міняти смартфон

Обговорення
смартфони
смартфони

Коли ви купуєте новий Android-смартфон, він працює просто чудово. Але з плином часу ви можете почати помічати, що ваш мобільний гаджет, що називається, «вже не той, що був раніше». Звичайно, при невеликих пригальмовуваннях і вильотах (від яких не застраховані навіть флагманські пристрої) бігти за новим смартфоном не потрібно. Але от якщо таких ознак накопичилося кілька штук, то про заміну смартфона все-таки варто замислитися. Отже, давайте розбиратися, коли ж приходить час міняти старий смартфон на новий.


Акумулятор швидко розряджається

post image

В цілому, якщо ваш акумулятор почав швидко розряджатися, то його завжди можна замінити. До того ж, є способи збільшити термін служби батареї смартфона на Android. Але варто розуміти, що зниження терміну служби батареї не завжди пов’язано зі зниженням її ємності. Старі смартфони часто грішать поломками, пов’язаними з контролером живлення, який навіть нову батарею дуже швидко «перетворить на гарбуз». Так що в разі неполадок з акумулятором не зайвим буде провести діагностику в авторизованому сервісному центрі.

Програми завантажуються занадто повільно

post image

Напевно власники не найсучасніших гаджетів не раз помічали, що деякі додатки завантажуються невиправдано довго. Та й самі, здавалося б, звичайні програми, які раніше працювали без нарікань, зараз змушують вас почекати. У деяких випадках уповільнення роботи смартфона пов’язано з вірусами і іншим небажаним ПО. Але в в основному все куди прозаїчніше: ваш смартфон просто вже «не тягне» сучасні програми.

Нові програми не працюють на вашому смартфоні

post image

На жаль, ви можете виявити, що нові додатки (або навіть деякі оновлені версії старих) відмовляються працювати на вашому смартфоні. Здебільшого на сьогоднішній день це відноситься до ігор, які вимагають онлайн-з’єднання або додатків для роботи з віртуальної або доповненою реальністю. Але є і більш яскраві приклади. Наприклад, популярні месенджери на кшталт WhatsApp або Viber на деяких старих смартфонах вже не запустити, так як нових версій під ці пристрої немає, а старі версії вже не підтримуються.

Додатки часто вилітають і зависають

Перезавантаження смартфону

Android-смартфони, як і додатки для них, не ідеальні. І в будь-якому продукті може бути програмна або апаратна помилка. Тому через пару вильотів і зависань переживати не варто. Однак якщо програми із завидною регулярністю «вивалюються» на головний екран, а то і зовсім підвішують ваш пристрій, то це явна ознака того, що смартфон вже відслужив своє.

Неякісна Камера

post image

В епоху повального поширення Селфі, мати високоякісну камеру на смартфоні вкрай важливо для великої кількості користувачів. Але навіть якщо ви не дуже любите фотографувати себе, і робите знімки того, що вас оточує, хороша камера вам не зашкодить. Як ви здогадуєтеся, в старих пристроях і модуль камери буде відповідний. Так що в тому випадку, якщо якість фото для вас має значення, подумайте про заміну смартфона. 

Пошкодження або знос телефону

post image

Розбитий екран, непрацююча кнопка або тріснутий корпус – все це можна замінити. Але найчастіше компоненти (як і робота по їх заміні) можуть вилитися вам в кругленьку суму. З іншого боку тут знову ж таки все індивідуально. Якщо ваш смартфон працює як годинник, але екран наказав довго жити, то міняти весь гаджет недоцільно. А ось якщо до всіх перелічених вище проблем додалася ще й ця, задумайтеся: а може, це знак того, що пора змінити пристрій?

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lenovo представила два бюджетних планшети на 7 та 8 дюймів

В минуле

Flyme 8 вийшла: що нового та які пристрої оновляться

В майбутнє

Також буде цікаво