Статті

Як зрозуміти коли пора міняти смартфон

Коли ви купуєте новий Android-смартфон, він працює просто чудово. Але з плином часу ви можете почати помічати, що ваш мобільний гаджет, що називається, «вже не той, що був раніше». Звичайно, при невеликих пригальмовуваннях і вильотах (від яких не застраховані навіть флагманські пристрої) бігти за новим смартфоном не потрібно. Але от якщо таких ознак накопичилося кілька штук, то про заміну смартфона все-таки варто замислитися. Отже, давайте розбиратися, коли ж приходить час міняти старий смартфон на новий.


Акумулятор швидко розряджається

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/zaryadka-smartfonu.jpeg[/image]

В цілому, якщо ваш акумулятор почав швидко розряджатися, то його завжди можна замінити. До того ж, є способи збільшити термін служби батареї смартфона на Android. Але варто розуміти, що зниження терміну служби батареї не завжди пов’язано зі зниженням її ємності. Старі смартфони часто грішать поломками, пов’язаними з контролером живлення, який навіть нову батарею дуже швидко «перетворить на гарбуз». Так що в разі неполадок з акумулятором не зайвим буде провести діагностику в авторизованому сервісному центрі.

Програми завантажуються занадто повільно

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Google-maps.jpg[/image]

Напевно власники не найсучасніших гаджетів не раз помічали, що деякі додатки завантажуються невиправдано довго. Та й самі, здавалося б, звичайні програми, які раніше працювали без нарікань, зараз змушують вас почекати. У деяких випадках уповільнення роботи смартфона пов’язано з вірусами і іншим небажаним ПО. Але в в основному все куди прозаїчніше: ваш смартфон просто вже «не тягне» сучасні програми.

Нові програми не працюють на вашому смартфоні

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/c65a391-mobile-malware.jpg[/image]

На жаль, ви можете виявити, що нові додатки (або навіть деякі оновлені версії старих) відмовляються працювати на вашому смартфоні. Здебільшого на сьогоднішній день це відноситься до ігор, які вимагають онлайн-з’єднання або додатків для роботи з віртуальної або доповненою реальністю. Але є і більш яскраві приклади. Наприклад, популярні месенджери на кшталт WhatsApp або Viber на деяких старих смартфонах вже не запустити, так як нових версій під ці пристрої немає, а старі версії вже не підтримуються.

Додатки часто вилітають і зависають

Перезавантаження смартфону

Android-смартфони, як і додатки для них, не ідеальні. І в будь-якому продукті може бути програмна або апаратна помилка. Тому через пару вильотів і зависань переживати не варто. Однак якщо програми із завидною регулярністю «вивалюються» на головний екран, а то і зовсім підвішують ваш пристрій, то це явна ознака того, що смартфон вже відслужив своє.

Неякісна Камера

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Kamera-na-108-megapikseliv.jpeg[/image]

В епоху повального поширення Селфі, мати високоякісну камеру на смартфоні вкрай важливо для великої кількості користувачів. Але навіть якщо ви не дуже любите фотографувати себе, і робите знімки того, що вас оточує, хороша камера вам не зашкодить. Як ви здогадуєтеся, в старих пристроях і модуль камери буде відповідний. Так що в тому випадку, якщо якість фото для вас має значення, подумайте про заміну смартфона. 

Пошкодження або знос телефону

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Trisnutyj-ekran.jpg[/image]

Розбитий екран, непрацююча кнопка або тріснутий корпус – все це можна замінити. Але найчастіше компоненти (як і робота по їх заміні) можуть вилитися вам в кругленьку суму. З іншого боку тут знову ж таки все індивідуально. Якщо ваш смартфон працює як годинник, але екран наказав довго жити, то міняти весь гаджет недоцільно. А ось якщо до всіх перелічених вище проблем додалася ще й ця, задумайтеся: а може, це знак того, що пора змінити пристрій?

Back to top button