Hardnews

Названо головні ознаки швидкої “смерті” смартфона

Обговорення
Смартфон

Згодом будь-який смартфон починає працювати гірше. Найчастіше зміни відбуваються поступово, і до них звикаєш. Але є кілька дуже чітких і ясних ознак того, що настала пора міняти апарат на новий. Спробуємо перерахувати їх все.


1. вздута батарея, яка піднімає задню кришку – вірна ознака того, що кінець близький. Такий смартфон краще запакувати в коробку і спробувати віднести в сервісний центр – користуватися ним точно не можна. Спалахнути може в будь-який момент, а горять акумулятори гаряче і яскраво.

2. Смуги на екрані – теж вказують на те, що смартфон має потребу в терміновому продажі за безцінь або дорогого ремонту. Причин появи таких смуг може бути багато, і практично всі вони усуваються за дуже великі гроші, з якими важко розлучатися.

3. Звичні додатки запускаються повільно і вилітають з помилкою. Якщо такий додаток один, то, може бути, нічого страшного і не сталося – розробники пропустили баг і викотили нову версію з помилкою. Поправлять. Але якщо за такою поведінкою помічено багато додатків – краще скинути апарат до заводських налаштувань і продати (рекомендується чесно попередити покупця про дефект).

4. Сильний нагрів в режимі спокою – теж тривожний знак. Це може бути процесор, який завантажений якимись непотрібними процесами, а може бути батарея, якій стало недобре.

5. Раптові виключення і перезавантаження доведуть до нестями навіть самого врівноваженого користувача і дадуть зрозуміти, що апарат, що називається, “доходить”. Звичайно, в такому режимі він пропрацює ще якийсь час, але який саме – ніхто не знає і гарантувати не може. Краще не ризикувати втратою даних і змінити його на новий.

зарядка смартфону

6. Сенсорний екран, який раптом перестає відгукуватися на дотики або робить зовсім не те, чого від нього чекають – це теж ознака швидкої смерті смартфона. Ну або як мінімум його переходу в стан овоча, коли він начебто працює, але ніякої користі не приносить.

7. Вкрай малий час автономної роботи не пройде непоміченим. Найбільш часта причина – ослабіла батарея, місце якої – в спеціальному контейнері для утилізації.

Менш тривожними, але все ж ознаками можна віднести проблеми з мікрофоном і зниження якості знімків. Безпосередньо про швидку смерть пристрою вони не говорять, але можуть бути провісниками появи більш явних сигналів того, що зі смартфоном пора розлучатися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар тепер безкоштовно міняє старі смартфони на нові

В минуле

Які повідомлення бажано видаляти після прочитання

В майбутнє

Також буде цікаво