Київстар

Київстар тепер безкоштовно міняє старі смартфони на нові

Обговорення
Киевстар

В сучасних умовах розвитку різнопланового бізнесу відомі корпорації навперебій борються за те, щоб і надалі залишатися конкурентоспроможними на ринковому рівні. Найпопулярнішим заохочувальним «методом впливу» на покупців є різноманітні акції.


В минулому, 2019 році, відомий український мобільний оператор «Київстар» став першим серед своїх союзників, започаткувавши цікаву акційну пропозицію. У фірмових магазинах мережі пропонують обміняти старі смартфони на нові. Таким чином, вони вирішили прорекламувати та реалізувати удосконалені марки телефонів та пришвидшити перехід більшої кількості абонентів на 4G-зв’язок.

Українці з задоволенням продовжують брати участь в акції. Наразі обмінною програмою охоплено більше, ніж 420 фірмових магазинів Київстар. З їх списком можна ознайомитися у спеціальному інтернет-додатку. Тут же варто скористатися функцією самостійної оцінної експертизи, щоб попередньо визначити: скільки коштує старий девайс.

Киевстар

Щоб здійснити обмін старого смартфону на новий 4G необхідно тільки виконати ряд певних дій:

  • принести телефон, який уже був певний час у використанні, у фірмовий магазин Київстар;
  • звернутися до співробітника з проханням оцінити вартість старого гаджету;
  • придбати новий 4G-смартфон, підписавши відповідний договір, та отримати знижку у розмірі оціненої вартості старого телефону (в магазинах також пропонують, за потреби, сплачувати різницю частинами).

Директор з роздрібних продажів Київстар Ольга Смисльонова наголошує на тому, що завдячуючи такій акційній пропозиції від відомої мережі, в абонентів є можливість під час такого своєрідного придбання нового телефону заощадити до 35%.

Слід зазначити, що не можна міняти смартфони, яким більше, ніж 6 років. А вигіднішим обмін буде тоді, коли разом з телефоном принести його упакування, зарядне та навушники.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Навіщо українці купують заблоковані iPhone та чи варто це робити

В минуле

Названо головні ознаки швидкої “смерті” смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво