Hardnews

Названо причини неповної зарядки смартфона

Обговорення
Зарядка сматфону

Причинами, через які смартфон не може зарядитися повністю, можуть бути дефекти зарядного дроту або самого гаджета, а також проблеми в операційній системі, розповів гендиректор АНО «Цифрові платформи» Арсеній Щельцін.


Першою причиною неповної зарядки смартфона є поломка зарядного дроту. За словами експерта, офіційний провід «живе менше, ніж сам телефон». Зокрема, існує ризик порушення контакту в проводі, пошкодження вилки, плати або роз’єму.

Крім того, неповна зарядка може відбуватися через пошкодження зарядного отвору смартфона через деформацію зарядного пристрою в момент зарядки або неправильного вилучення зарядного пристрою з телефону, зазначив Щельцін.

зарядка смартфону

Вихід з ладу акумулятора смартфона також може бути причиною порушень при зарядці, нагадав експерт. Довга зарядка і швидка розрядка пристрою свідчать про проблеми з батареєю.

Ще однією причиною неповної зарядки телефону можуть бути проблеми в операційній системі, збої і віруси, проте дана причина зустрічається рідко, розповів Щельцін. В такому випадку проблему можна вирішити за допомогою оновлення операційної системи або скидання налаштувань і контенту.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Как пить белый ром: избавляемся от стереотипов

В минуле

Названо вплив 5G на здоров’я людини

В майбутнє

Також буде цікаво