Hardnews

На AliExpress почав продаватися Amazfit Band 6 – аналог Xiaomi Mi Band 5 за меншою ціною

Обговорення
Xiaomi Amazfit Band 6

Незважаючи на те, що в офіційному продажі «розумний» браслет Amazfit Band 6 ще не з’явився, користувачі вже можуть придбати його на AliExpress. Даний гаджет схожий за обсягом функцій з Xiaomi Mi Band 5, проте істотно обганяє свого побратима в технологічному плані.


Причини появи девайса на AliExpress до кінця незрозумілі, так як розробники навіть не оголосили дату офіційного релізу пристрою. Однак факт залишається фактом – на китайській торговій платформі можна придбати функціональний смарт-браслет, незважаючи на той факт, що виробник «підчистив» його у безлічі продавців. Але інтернет ніколи не віддасть те, що отримав, тому Amazfit Band 6 продовжує з’являтися на деяких аукціонах.

Важливо розуміти, що в даному випадку гра варта свічок і багато хто готовий задорого придбати девайс до його офіційного релізу. Причина проста – випуском Mi Band займається Xiaomi, але партнер компанії, фірма Huami, надає на ринок практично ідентичне пристрій, але за меншу ціну. Девайс називається Amazfit Band 6 і за характеристиками він обганяє свого більш відомого побратима.

Xiaomi Amazfit Band 6

Браслет оснащується функціональним дисплеєм – екрана з роздільною здатністю 126 х 294 вистачає для комфортного використання. При цьому пристрій ідеально підійде для активних людей і спортсменів – з його допомогою можна відстежувати частоту скорочень серцевого м’яза, рівень насиченості крові киснем, а також пульс. Amazfit Band 6 налаштовується під 11 спортивних режимів, з його допомогою можна управляти камерою смартфона і плеєром, функціями розумного будинку, а також він підтримує голосового помічника Amazon Alexa. При цьому пристрій захищен від вологи і пилу, а також володіє міцним корпусом.

Що стосується офіційного релізу, то поки розробники не надали ніякої інформації. Не було цих даних і при неофіційному випуску на AliExpress. Так що залишається або чекати, або розшукувати «піратських» продавців.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо десерт, від якого варто відмовитися

В минуле

Huawei вже скоро презентує власну ОС для заміни Android

В майбутнє

Також буде цікаво