Softnews

Користувачі TikTok повинні підготуватися до заборони додатка

Обговорення
TikTok

Одіозний лідер США Дональд Трамп зробив заяву про готовність уряду ввести заборону на використання сервісу TikTok на території країни. Аналітики вважають, що виною тому є небажання власників соціальної мережі продати її Microsoft.


Такий висновок був зроблений через видимий взаємозв’язок цих двох подій – спочатку в п’ятницю провалилися переговори між Microsoft і ByteDance (власником TikTok) з продажу сервісу, після чого Трамп заявляє про заборону через «потенційну небезпеку сервісу для США». Даний зв’язок відзначили навіть європейські ЗМІ, звинувачуючи президента у лобіюванні інтересів «Майкрософт».

Що стосується переговорів, то керівництво ByteDance просто відмовилася продати своє дітище американської корпорації за невелику суму, натомість вимагаючи від Microsoft 50 мільярдів доларів. Сума дуже велика, тому компанія з капіталізацією в 946 мільярдів доларів просто «найняла» президента для відіграшу «поганого копа» в даній ситуації, щоб натиснути на конкурента і знизити вартість їхнього продукту.

При цьому інтереси Microsoft в угоді очевидні – TikTok користуються 80 млн активних абонентів з США, отримати в свої руки таку аудиторію може бути вкрай вигідно. Американський уряд має на соціальну мережу свої види після того, як з’ясувалося, що додаток «ТікТок» крав дані користувачів для невідомих замовників. Факт крадіжки інформації з’ясувався зовсім випадково – користувач телефону на базі iOS 14 побачив, що додаток соціальної мережі регулярно підключається до буферу обміну IPhone. Запити надходили практично після кожної дії власника апарату, включаючи просто дотик до екрану.

Представники ByteDance тоді в крадіжці не созналися, заявивши, що це всього лише «особливість роботи анти-спам системи програми», а потім пообіцяли, що з наступним оновленням видалять цю функцію.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Монобанк начал блокировать мелкие переводы своих клиентов

В минуле

iPad 8 по ціні смартфона – Apple розпродасть ТОП-ову техніку “біднякам”

В майбутнє

Також буде цікаво