Київстар

4G в кожен будинок – Київстар і Vodafon об’єдналися для забезпечення всіх українців високошвидкісним інтернетом

Обговорення
Київстар, Vodafone або lifecell

Гіганти індустрії стільникового зв’язку, компанії Київстар та Vodafon підписали меморандум про спільну роботу над проведенням 4G-мережі по всій Україні. Крім цього фірми запрошують до співдружності інших операторів, щоб здешевити проект.


Дану інформацію офіційно підтвердили представники обох компаній – договір вже укладено і підписано. Київстар і Vodafon зараз обговорюють деталі проекту, розподіляють зони відповідальності і планують бюджет. Робити це їм варто уважно, тому що керівництво компаній задумала дуже дорогу затію, яку доведеться реалізовувати не один рік.

Київстар

Згідно з планами, по території всієї України буде проведена мережа 4G на «низьких» 900-х частотах. Це означає, що високошвидкісний інтернет буде покривати всю країну, включаючи автомагістралі за межами населених пунктів і найвіддаленіші хутори і села. Однак перш ніж приступити до реалізації проекту, компанії повинні домовитися про те, як і ким буде використовуватися загальна мережа, які сегменти будуть обслуговуватися конкретними компаніями і тільки тоді почнеться закупівля обладнання.

Ініціатором плану стала компанія Київстар. Її представники зв’язалися з усіма великими операторами стільникового зв’язку країни з пропозицією про співпрацю, проте відгукнулася лише Vodafon. Втім, керівництво фірм не проти приєднання до «проекту століття» інших організацій, які захочуть внести свою лепту в майбутнє інтернет-покриття нашої планети. Подібні 4G-мережі вже успішно функціонують в інших країнах, в тому числі Китаї та США, показуючи вкрай високу ефективність.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Український додаток «Дія» втре носа російському Порталу держпослуг по зручності користування

В минуле

За неякісний інтернет каратимуть, або як українська влада проти спамерів боролася

В майбутнє

Також буде цікаво