Softnews

20 смартфонів Xiaomi отримають стабільну MIUI 12 в серпні

Обговорення
MIUI 12

Компанія Xiaomi провела презентацію, на якій показала свою нову оболонку, вже більше трьох місяців тому, і з того часу на щотижневій основі відбувається розсилка останніх бета-версій даної оболонки на пристрої користувачів, які заявлені в офіційному списку підтримки. Також компанія надсилає на деякі пристрої вже і стабільну фінальну версію MIUI 12.


Що стало відомо

Китайська компанія вже почала випуск оновлення до стабільної версії MIUI 12 на території Китаю для пристроїв під брендом Xiaomi (Mi 9 SE і CC9 Pro) і Redmi (10X і його Pro-версія). Спочатку нова оболонка стала доступною тільки китайським користувачам, але очікується, що вже найближчим часом вона стане доступною і для користувачів з інших регіонів.

MIUI 12

З перерахованих вище смартфонів найстарішим є Xiaomi Mi 9 SE, який вийшов ще в січні минулого року. Оновлення для всіх чотирьох смартфонів засноване на останній, десятій версії операційної системи Android. Важливою особливістю всіх чотирьох смартфонів є наявність AMOLED-дисплеїв, що дозволяє додати функціональність Always On Display і Super Wallpapers.

Важливо також зазначити, що багато смартфонів отримають оновлення до MIUI 12 вже в наступному місяці. З моделей Redmi це: Redmi 6, 6A, 6 Pro, S2, Y2, Note 5, Note 5 Pro, Note 6 Pro, 7, 7A, 8, 8A, Note 8, Note 8 Pro, 8A Pro і Note 9. Все це бюджетні смартфони, але оновлення отримають також більш дорогі смартфони Xiaomi Mi 8 Lite, Mi Note 10 і Mi Note 10 Pro, а також Poco F1.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Популярный мессенджер раздаст деньги пользователям

В минуле

Mi Band 5 позбавили головного недоліка всіх браслетів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle