Hardnews

Бюдежтний Redmi Watch пройшов всі сертифікації

Обговорення
Xiaomi Mi Watch Exclusive Edition

Ще з середини 2019 року по мережі ходять розмови про перший “розумний” годинник Redmi – Redmi Watch. Чутки стали ще більш масовими після анонса аналогічного пристрою від материнської компанії бренду. І ось, через майже рік, з’явилися дані про те, що носимий гаджет Redmi все ж анонсують в самий найближчий час.


Принаймні, саме це випливає з того, що Redmi Watch пройшли всі необхідні сертифікації в Китаї, що, в свою чергу, означає їх швидкий анонс і вихід. Дану версію підтверджує безліч інтернет-інсайдерів, які базуються на батьківщині Redmi – в Китаї.

Нагадаємо, що від Redmi Watch чекають всі ті ж функції, що є у Xiaomi Mi Watch, але в трохи іншому дизайні і за нижчою ціною. Варто відзначити, що згідно з витокам, годинник також працюватиме на базі мобільної операційної системи Google – Wear OS.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В роботі Instagram стався збій

В минуле

Популярный мессенджер раздаст деньги пользователям

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle