Softnews

У новій Grand Theft Auto 6 ми знову відвідаємо Vice City

Ігророби з Rockstar продовжують зберігати мовчання про нову частину Grand Theft Auto, однак інсайдери вже «злили» секретну інформацію – в шостій ГТА гравці зможуть знову зануритися в обійми старого доброго Vice City.


Події відбуватимуться в минулому, однак невідомо, який відрізок часу буде відтворено. Так як Vice City створений на основі Майамі часів «кокаїнової лихоманки», то нас знову можуть перенести в часи наркотичного «буму», гавайських сорочок і лихого Тоні Монтана.

На жаль, розробники поки не підтвердили цю інформацію, більш того – немає офіційних відомостей навіть про розробку шостої частини «автовикрадача», проте безліч перехресних чуток про процес створення Grand Theft Auto 6 показують, що процес йде. Інсайдер також розкрив ще один нюанс майбутньої частини великої серії – в ній буде реалізована система динамічної зміни погоди. Цей елемент урізноманітнює геймплей, а також стане безпосередньо впливати на ігровий світ. З чуток, вихід гри запланований на кінець 2020 року.

Однак Rockstar зовсім не закрилися в собі – недавно розробники анонсувало оновлення онлайн версії Grand Theft Auto. У гру додадуть будівлю Mile High Club, яка стане центром «елітного прокурорського бізнесу». Також в режимі пограбувань буде доступне нове місто – Ліберті-Сіті, а це значить, що мрія шанувальників серії збудеться і в гру повернеться Ніко Беллік, герой четвертої частини. Озвучувати його продовжить актор Майкл Холлокак.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google попереджає: ваш Android смартфон в небезпеці, якщо встановлено хоч один з цих додатків

В минуле

Vodafone заявив про небезпеку своєї популярної послуги

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle