Softnews

Lite OS – конкурент Windows 10 від самої Microsoft

Обговорення
Пуск Windows 10

Американська корпорація Microsoft вже більше двох десятків років займається створенням і випуском на ринок різного роду операційних систем. Останнім її творінням є Windows 10, яка вийшла ще влітку 2015 року. За цей періодн часу дана ОС встиглав вже трохи застаріти, незнважаючи на те, що компанія її активно пібтримую.


Через не саму високу надійність Windows 10 власникам різного роду електронних пристроїв доводиться знову і знову відчувати різні труднощів, витрачаючи свої сили, час і грошові ресурси на виправлення неполадок. Втім, на радість мільйонів людей по всьому світу, вже зовсім скоро ситуація докорінно зміниться в кращу сторону. Стало це можливим завдяки тому, що розробники цієї компанії створили нову ОС.

Lite OS

Як вдалося дізнатися від інсайдерів, буквально на днях співробітники Microsoft з відділу оптимізації програмного забезпечення отримали доступ до нової операційної системи для електронних пристроїв, а називається така Lite OS. Дана платформа повинна приємно порадувати майбітніх користувачів. Їй приписують зовсім новий зовнішній вигляд, перероблені стандартні програми, абсолютно новий пошук файлів, підвищену стабільність, нову систему захисту, функцію швидкого відновлення з резервних копій, підтримку безшовних оновлень і масу інших приємних особливостей.

За наявними в даний час даними, компанія Microsoft намагається робити все можливе заради того, щоб якомога більше людей залишилися задоволені її новою операційною системою, тому до моменту її релізу на споживчому ринку вона хоче її всіляко протестувати і «відполірувати» до блиску. Реліз Lite OS для простих користувачів відбудеться вже в першій половині 2021 року, коли кожен бажаючих зможе її собі встановити. Вона буде в повній мірі підтримувати такі популярні формати додатків, як UWP, PWA і Win32.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Лікарі назвали перші симптоми раку

В минуле

Названо ще одне достоїнство PlayStation 5

В майбутнє

Також буде цікаво