MIUI 12.5: Xiaomi додала довгоочікувану фішку control pack

Зараз на головній

Компанія Xiaomi анонсувала нововведення для користувачів телефонів з прошивкою MIUI 12.5 с, а саме спеціальний додаток, який дозволить ком’юніті повідомляти розробникам про помилки. Називається програма Control Pack, проте детальна інформація про продукт поки відсутня.


Подібне рішення було прийнято розробниками з Xiaomi з однієї простої причини – MIUI 12.5 продовжує залишатися нестабільною платформою, яка раз по разом видає все нові помилки і складності. Творцям прошивки вкрай складно випускати оновлення для даної системи, а потім перенастроювати всі програми під умови, що змінилися, враховуючи навантаження на компанію і роботу над класичною MIUI 12. Прошивка досі перебуває в тестовому режимі навіть для цільової аудиторії – жителів Китаю, не кажучи вже про людей з інших країн, які навіть нормальний переклад і адаптацію під сервіси своєї держави отримати не можуть. Однак з Control Pack розробники Xiaomi зробили крок в бік поліпшення продукту.

Додаток Control Pack є таким собі «аналітичним центром», в якому користувачі зможуть відправляти розробникам звіти про використання різних сторонніх програм. Коли власник смартфона з MIUI 12.5 встановить на гаджет який-небудь додаток, який не входить в комплект «за замовчуванням», то він зможе протестувати його і поділитися виявленими проблемами з творцями прошивки. У Control Pack є безліч пунктів, за якими можна впорядкувати виявлені баги, і відправити готовий звіт співробітникам Xiaomi для аналізу. За задумом творців, це має прискорити адаптацію ПО з сучасними телефонами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей