Київстар

Стільниковий оператор Київстар запустив новий тарифний план, який одразу став кращим

Обговорення

Чим більш вигідні умови обслуговування своїх клієнтів може запропонувати будь-яка телекомунікаційна компанія, тим більше людей захочуть на постійній щоденній основі використовувати всі ті послуги і можливості, доступ до яких вона в змозі надати. Зробивши ставку на це, стільниковий оператор Київстар, будучи одним з учасників «великої трійки», запустив новий тарифний план, а пропонує він неймовірно привабливі за сукупністю якостей умови обслуговування.


Кожен українець, який підключить собі новий тарифний план, буде стабільно отримувати в його рамках 300 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, а також на мобільні мережі Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії. Усередині мережі діє повний безліміт.

Київстар

Звичайно, не обійшлося в новому тарифі і без дечого ще, а є цим чимось цілих 20 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, причому досягати їй під силу дуже великого значення в цілих 300 Мбіт / с. За допомогою даного пакету інтернет-трафіку можна слухати музику, спілкуватися в соціальних мережах, працювати з документами, перевіряти електронну пошту, а також, крім того, здійснювати цілу масу інших дій, не відчуваючи при цьому абсолютно ніяких складнощів, обмежень і труднощів. Дозволено навіть скачувати торренти і роздавати інтернет-трафіку на інші гаджети, роблячи це по Wi-Fi, Bluetooth і USB.

Київстар смачний

Бонусом клієнт стільникового оператора Київстар отримує ще й систему Star Guard Lite для захисту своїх гаджетів в інтернеті. Платити за тариф під назвою «Смачний» потрібно всього-на-всього по 100 гривень (4 тижні) в місяць, тобто він обходиться в украй скромну грошову суму за сучасними мірками, і саме тому його зовсім точно гарантовано варто підключити, тим більше що працює він більш ніж в 14 областях України.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Сотовый оператор Киевстар запустил новый тарифный план, сразу же ставший лучшим

В минуле

Сотовый оператор «Vodafone» запустил услугу, которую нужно срочно подключить

В майбутнє

Також буде цікаво