Київстар

Київстар запустив найдешевший тариф в своїй лінійці

Обговорення
Киевстар

Сьогодення не можна уявити без стільникового зв’язку. На українському ринку мобільного зв’язку існує своя конкуренція між операторами. Тому постає нагальна потреба у розширені своїх послуг для населення, не витрачаючи на це багато коштів.


Нещодавно, компанія Київстар запустила новий тарифний план «Спілкування без меж». Ціна такого пакету становить 125 гривень за чотири тижні.

Що Ви отримаєте за таким тарифним планом:

  • безліміт на усі дзвінки у мережі Київстар;
  • 60 хвилин на інші мобільні номери на території України та за кордоном (Італія, Польща, Росія, Німеччина, Чехія);
  • 600 мб Інтернету;
  • можливість дивитися телевізійні канали без додаткової плати;
  • послуга «Лікар онлайн» дає змогу консультуватися з лікарями цілодобово без вихідних і не виходячи з дому;
  • Star Guard Lite – захист Вашого гаджету від вірусів.

Такий перелік послуг є цілком достатній для пересічного громадянина нашої держави.

 

Киевстар

Соцмережі без трафіку

Окрім переліку стандартних послуг, користувачі мережі Київстар мають змогу користуватись улюбленими додатками без тарифікування трафіку. Так, спілкування у ввімкнених соцмережах, таких як: Instagram, TikTok, Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger, Facebook, Discord, Pinterest, Snapchat, Twitter, Waze, WeChat, Linkedln, iMessage, Skype, Tinder не використовує надані оператором мегабайти. Гарна новина і для водіїв та туристів, оскільки додатки Google Maps та Apple Maps теж не тарифікуються. Ви завжди будете на зв’язку і зможете поділитися враженнями та новинами, розв’язувати нагальні проблеми і не звертати увагу на використані мегабайти.

Навчання онлайн без обмежень

Тарифний план «Спілкування без меж» надає безлімітний трафік на використання ввімкнених сервісів, які дають Вам знання. Відтепер дізнавайтесь більше з енциклопедію Wikipedia, читайте та слухайте книги, журнали, комікси з додатками Kindle, Audible та Smart Kyivstar. А головне – навчайтесь дома, у транспорті, на прогулянці з програмами Coursera, Prometheus, Duolingo, TED, Sololern, Neuronation.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xbox Series X вже доставили в магазини

В минуле

Vodafone запустив тариф за 35 гривень з безлімітом в мережі

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle