Hardnews

Xiaomi збирається дивувати: оприлюднено проект смартфона у незвичайному форм-факторі

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Корпорація Xiaomi однією з перших почала виготовляти смартфони, оснащені висувною камерою. Крім того, вона неодноразово дивувала справжніх гіків ультранизькою ціною власних розробок.


Обрати обладнаний висувною камерою або супер-бюджетний смартфон Xiaomi можна за посиланням https://tv-mir.com.ua/planshety-telefony/smartfony.

Схоже, на цьому популярний китайський бренд зупинятися не планує. Наступним сюрпризом для прихильників екстраординарних гаджетів може стати смартфон зі складною конструкцією. Зовсім недавно корпорація Xiaomi отримала патент на незвичайний винахід. Мова йде про мобільний телефон, зовнішній вигляд і конфігурація якого нагадують книгу (не електронну, а звичайну – паперову).

В мережі вже з’явилося схематичне зображення інноваційної розробки. Варто відзначити, що чергова концепція телефона з гнучким екраном дещо відрізняється від усіх попередніх.

Які ж саме новаторські ідеї хочуть втілити у життя дизайнери та інженери Xiaomi?

Гнучкий телефон: оригінальність та ергономічність

Зрозуміти, що оснащений гнучким екраном смартфон буде не таким, як усі існуючі телефони Xiaomi, дуже просто. Достатньо ознайомитися з його умовними (поки що) зображеннями. Завдяки графічним документам, наданим корпорацією Xiaomi для отримання патенту, можна побачити, що:

  • Екран розробки розташований не всередині «книжки», а зовні. У складеному стані він майже повністю «опоясує» корпус. При цьому рамки у дисплея ледь помітні (за виключенням зони, призначеної для камери).

  • Після розкриття смартфон «легким порухом руки» перетворюється у повноцінний планшет. Ймовірно, завдяки цій особливості він чудово підійде для роботи з текстами та графікою.

  • Для зйомки у гнучкому смартфоні передбачено камеру з потрійним модулем. При цьому у розкладеному вигляді модулі камери знаходяться окремо – подвійний модуль у одній частині корпусу, а одинарний – в іншій. Втім, достатньо лише закрити смартфон, щоб отримати доступ до об’єднаної потрійної камери.

Традиційно на боковій поверхні корпусу розташовані фізичні елементи керування (кнопки для регулювання звуку та блокування, ввімкнення і вимкнення смартфона). Для зарядки передбачено симетричний «вхід» USB Type-C.

Наразі невідомо, чи збирається корпорація Xiaomi найближчим часом випускати смартфон з гнучким екраном. Цілком ймовірно, що вона просто патентує усі можливі варіанти оригінальних мобільних пристроїв для поодальної безперешкодної роботи. Навіть якщо смартфон-книжка у осяжному майбутньому не з’явиться на комерційному ринкові, Xiaomi точно вигадає ще щось цікаве.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил лучший тариф за 100 гривен в месяц

В минуле

Samsung поліпшить камери в бюджетних смартфонах

В майбутнє

Також буде цікаво