Softnews

Xiaomi благає не оновлювати ці смартфони самостійно

Обговорення
MIUI 12

Користувачі Xiaomi Mi A3vпочали скаржитися на чергове невдале оновлення програмного забезпечення смартфона. Xiaomi вже далеко не перший раз з початку року випускає проблемні апдейти для цієї моделі.


Прошивка під номером V11.0.3.0.QFQMXTC має розмір 1,4 ГБ і пропонує липневе оновлення безпеки Android. Вона доступна «по повітрю» для міжнародної версії Xiaomi Mi A3. Проблема в тому, що оновлення відключає функцію Dual SIM.

Користувачі скаржаться, що не можуть здійснювати і приймати дзвінки, SIM-карта не визначається, мова змінюється, з’явилися нові встановлені додатки, які не можна видалити, і інші дивні речі. Як виявилося, Xiaomi помилково почала поширювати прошивку, призначену для мексиканського оператора Telcel, для міжнародної версії.

Нагадаємо, смартфон випущений в рамках програми Android One і працює на «чистій» версії Android, без додаткової фірмової оболонки MIUI.

Xiaomi вже визнала свою помилку в офіційному повідомленні на фірмовому форумі Mi і дуже наполегливо просить користувачів не встановлювати цей апдейт. Для тих, хто вже оновився компанія радить використовує тільки одну SIM-карту, хоча у деяких користувачів вона теж не розпізнається системою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стабільну версію MIUI 12 отримали три смартфони Redmi

В минуле

Новітня приставка Sony PlayStation впала в ціні до 2000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво