Softnews

Microsoft випустила оновлену версію Windows 10

Обговорення
Windows 10 new

У каналі для розробників Microsoft з’явилася нова збірка Windows 10 під назвою Windows 10 Developer Preview 20161, в якій вже реалізовані раніше заявлені нововведення у вигляді оновленого меню Пуск і перемальованих значків. Змінилися і плитки – вони тепер виконані на напівпрозорому фоні. В цілому, меню залишилося колишнім, але в візуальному плані посвіжішало.


Microsoft передбачила можливість зміни кольору меню Пуск, але для цього треба спочатку включити темну тему оформлення Windows і оцінити кольорові акценти. А далі можна вибирати будь-який фон – хоч рожевий.

Ще одне нововведення торкнулося фірмового браузера Edge: вкладки в ньому отримали режим відображення у вигляді мініатюр – так само, як можна побачити відкриті вікна в Windows 10 при натисканні клавіш Alt + Tab. Звичайно, якщо вкладок відкрито багато, то такий режим абсолютно марний, але в Microsoft передбачили можливість відкриття у вигляді мініатюр для трьох або п’яти останніх вкладок, а також відключення такого режиму зовсім – в такому випадку вкладки будуть відображатися як зазвичай.

Компанія обіцяє доопрацювати всі ці нововведення, і на це у неї є достатньо часу. Все це з’явиться в призначеній для користувача версії Windows 10, швидше за все, з осіннім оновленням, але не виключено, що реліз може відбутися і раніше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi опустила ціну на свій доступний камерафон

В минуле

Xiaomi показала доступный телевизор с рекордными параметрами

В майбутнє

Також буде цікаво