Softnews

Ці три “фішки” отримають далеко не всі власники смартфонів на Android 11

Обговорення
Android 11

На початку червня Google випустила першу публічну бету Android 11 , яку можуть випробувати не тільки власники «пікселів», а й користувачі смартфонів OnePlus , Xiaomi і OPPO . Як стало відомо, деякі з ключових нових функцій можуть так і залишитися ексклюзивними для пристроїв лінійки Pixel.


Розробники з порталу XDA вивчили документацію по Android 11, в якій Google вказує, які з нових функцій повинні бути реалізовані на всіх пристроях в обов’язковому порядку, на розсуд виробників або не повинні бути доступні зовсім. Всього в документі описується близько 60 фішок, серед яких особливу увагу заслуговують три – вони будуть необов’язковими для всіх Android-пристроїв.

Першою функцією, реалізація якої є необов’язковою для сторонніх виробників, стало оновлене меню живлення. Google кардинально переробила цей розділ системи, помістивши в це меню доступ до платіжних картах Google Pay і управління розумними приладами в екосистемі Google Home.

Другим опціональним нововведенням стало угруповання повідомлень від месенджерів в окремий блок в центрі повідомлень. З такою реалізацією нові вхідні повідомлення знаходяться завжди у верхній частині списку, завдяки чому їх не потрібно шукати серед інших повідомлень.

Також в список необов’язкових змін потрапив інструмент під назвою IdentityCredential. Він дозволяє програмам зберігати на пристрої документи, що засвідчують особу користувача. Це можуть бути водійські права, паспорт або щось ще. Подібна можливість вже реалізована в деяких країнах, однак новий інструмент Google дозволяє додатково убезпечити особисті дані, зберігаючи їх у виділеній області пам’яті на пристрої.

IdentityCredential

Реалізація цих трьох фішок безпосередньо залежить від OEM-виробників. Вони можуть як додати ці зміни в свої прошивки, так і порахувати їх непотрібними.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало известно, что чаще всего покупают украинцы на OLX

В минуле

Опубліковано рейтинг найненадійніших автомобілів

В майбутнє

Також буде цікаво