Softnews

Monobank випустив велике оновлення для свого додатку

Розробники великого українського мобільного банку Monobank випустили черговий функціональний апдейт для свого онлайн-додатку. Оновлення направлено на спрощення регулярних платежів, а також підвищення зручності здійснення оплати за комунальними рахунками.


Дану інформацію надав Олег Горохівський, співвласник компанії. За його словами, оновлений додаток вже доступний для скачування на Android, проте версія для iOS поки в магазини не надійшла, так як знаходиться в стані доопрацювання. Найголовнішим нововведенням апдейта стало розширення функції «Регулярні платежі». У додатку з’явилася однойменна вкладка, на якій користувач може запланувати платежі, які списуються у визначений термін постійно. Частоту і черговість оплати клієнт може налаштувати, щоб зручно оплачувати популярні послуги – поповнення мобільного, погашення кредиту, благодійність, платежі через IBAN. За допомогою інтуїтивно зрозумілого календаря користувач виставляє дати платежів і їх частоту. Перед списанням коштів на телефон надійде СМС-повідомлення, яке нагадає про заплановану виплату, а також попросить підтвердити її або скасувати.

Крім цього оновлення торкнулося функції «Інші платежі». В даній вкладці з’явилося кілька підвкладок – календар платежів, де можна ефективно розставляти платіжки за датами, була створена окрема папка для комуналки і інтернету, де можна вибрати адреси домоволодінь. Також всі функції, які відносяться до бізнесу, зборів і податків, перемістилися в окремий розділ «платежі по IBAN». Таким чином можна легко переміщатися між окремими вкладками, присвяченими різним операціям, що візуально зручно.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

My Pol: українці отримали додаток для виклику поліції

В минуле

Три гри-головоломки безкоштовно роздають для Android і iOS

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle