Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 з підтримкою Amazon Alexa і NFC виходить вже днями

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Останні кілька тижнів по мережі ходить безліч розмов про новий “розумномий” браслет від Xiaomi – Mi Band 5. Зараз же, судячи з даних інтернет-інсайдерів, стало відомо, що пристрій можуть презентувати вже 11 червня поточного року, тобто вже буквально днями.


Так, джерела один за одним публікують інформацію, згідно з якою офіційний акаунт Xiaomi Mall в китайській соцмережі WeChat заявив про те, що довгоочікуваний браслет Mi Band 5 представлять саме 11 червня. При цьому ніяких подробиць про те, яким саме вийде прийдешній пристрій, опубліковано не було.

Нагадаємо, що останні витоки стверджують, що новий Mi Band оснастять можливістю відстежувати 11 видів тренувань, при цьому також браслет отримає функцію визначення рівня насичення киснем крові, підтримку голосового помічника Amazon Alexa і NFC-модуль навіть в міжнародній версії. Так це чи ні, дізнаємося, судячи з усього, вже зовсім скоро.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Один из крупнейших сайтов в Украине оказался небезопасным для посещения

В минуле

Sony PlayStation 5 вистачить далеко не всім

В майбутнє

Також буде цікаво