Hardnews

Опубліковано рейтинг найненадійніших автомобілів

Teslа

Електрокари Tesla розлітаються як гарячі пиріжки. Компанія стала найдорожчою серед автомобільних брендів, а зовсім недавно з конвеєра зійшла мільйонна  машина. Здається, що разом з кількістю повинно прийти і якість. Однак, як з’ясовується, за цим показником Tesla плететься в самому хвості, викликаючи у власників електрокарів розчарування.


В інтернеті можна знайти безліч історій від розсерджених власників електрокарів Tesla, що розповідають про численні проблеми. Перерахувати їх всіх просто неможливо, оскільки неякісні моменти є практично в кожному автомобілі: у одних присутня проблема з герметичністю системи охолодження батарей, у інших вже з салону є безліч подряпин, а деякі повідомляють про погану збірку, коли в конструкції зустрічаються дуже великі зазори.

Все це не могло пройти повз аналітичної компанії JD Power, яка оцінює якість нових автомобілів в США. Аналіз відбувається шляхом опитування покупців на предмет того, скільки проблем проявилося в автомобілі через 90 днів з моменту його придбання.

Коли Tesla дізналася про проведене дослідження, керівництво компанії раптово заборонило JD Power збирати дані в 15 штатах. Як результат, кінцева оцінка включає відомості тільки по 35 штатам. Підсумок виявився просто жахливий. При середньому показнику по всіх виробниках, рівним 166 зауважень на сотню автомобілів, електрокари Tesla розмістилися в самому низу рейтингу з результатом в 250 проблем.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ці три “фішки” отримають далеко не всі власники смартфонів на Android 11

В минуле

Смартфони на Snapdragon 875 будуть дуже дорогими

В майбутнє

Також буде цікаво