Hardnews

Apple розповіла про те, від яких пристрої слід тримати iPhone подалі

iPhone 12

Нові смартфони лінійки iPhone 12 і магнітні аксесуари MagSafe можуть впливати на імплантовані кардіостимулятори і дефібрилятори. Тому потрібно дотримуватися певних правил при використанні гаджетів.


Як пише MacRumors, в розділі підтримки на сайті Apple з’явилися нові рекомендації, в яких йдеться про те, що для виключення взаємодії смартфонів або аксесуарів і кардіостимуляторів необхідно тримати їх на відстані – мінімум 15 сантиметрів при звичайному використанні і 30 сантиметрів – під час використання бездротової зарядки.

Також в Apple порекомендували власникам кардіостимуляторів проконсультуватися у лікаря, щоб дізнатися, як вбудовані в iPhone магніти можуть вплинути на медичне обладнання. Engadget уточнює, що деяким людям може бути протипоказано носити смартфон в нагрудній кишені одягу або класти пристрій на груди під час відпочинку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо, як буде виглядати Windows 10 після оновлення

В минуле

Найпотужніші смартфони з цінником який не перевищує і 3500 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle