Softnews

Нова ОС від Microsoft в двічі швидша за Windows 10

Жодне електронний пристрій з доступних зараз на ринку не може працювати без встановленої на нього операційної системи. Більш того, від платформи, яка використовується на конкретному гаджеті, залежить дуже багато чого, в тому числі її швидкість роботи, захищеність і звичайно ж стабільність. Уже більш ніж п’ять років на ринку існує така операційна система, як Windows 10. Її вихід на ринок відбувся ще в 2015 році, тобто досить давно. З самого моменту релізу цієї ОС компанія Microsoft регулярно випускала для неї різні відновлення, починаючи з вкрай великих і закінчуючи невеликими. Проте, зробити цю платформу хоча б частково ідеальною не вийшло.


Виною всьому стало те, що вона є вкрай ненадійною, тому що у користувачів будь-яких електронних пристроїв, що працюють на її базі, раз у раз щось виходить з ладу. Дійшла справа до того, що компанія Microsoft вважає за необхідне створити і випустити нову ОС, доступ до якої вже є у її співробітників, а незабаром його можуть отримати і прості користувачі. Як конкретно буде називатися новітня платформа поки що точно невідомо, однак все вказує на те, що користувачів чекає найменування Lite OS. Втім, звичайно, від назви нічого не залежить, тому переживати з цього приводу вже точно не варто.

Windows 10

Достовірно відомо, що нова операційна система розробляється виключно як заміна Windows 10, тому їй під силу запускати будь-які доступні в даний час програми, що працюють на базі таких стандартів, як UWP, PWA і звичайно ж Win32. Таким чином, всі доступні зараз для десятої «вінди» програми та ігри зможуть без будь-яких труднощів працювати на новій ОС, і це абсолютно точно всіх дуже сильно порадує. За наявними зараз даними, реліз Lite OS в фінальному стабільному вигляді відбудеться вже в кінці цього року, принесе вона з собою збільшення швидкодії, підвищення стабільності, посилення системи захисту, розширення функціональних можливостей, новий зовнішній вигляд інтерфейсу, перероблені стандартні програми, а також, крім того, багато іншого.

Windows 11

Вже достеменно відомо, що нова ОС в особі Lite OS виявиться безкоштовною, тобто платити за неї гроші, щоб отримати ліцензійний ключ, не буде потрібно. Принаймі такий стан справ очікується в перший рік після виходу. У деяких завданнях, за даними інсайдерів, нова операційна система працювати буде в два рази швидше, ніж доступна зараз Windows 10. 

Back to top button