Apple Watch для бідних показали на відео

Зараз на головній

Генеральний директор Realme India Мадхав Шет (Madhav Sheth) сьогодні вранці опублікував новий тизер розумного годинника Realme Watch, підтвердивши, що їх презентація може відбутися в будь-який момент.


Невеликий відеоролик підтверджує, що годинник отримають назву Realme Watch, а також мигцем демонструє корпус пристрою. Годинники отримають екран прямокутної (швидше за все, квадратної) форми, а також зігнуте по всім сторонам захисне скло. Як і очікувалося, зовні він нагадує Apple Watch, але коштуватиме набагато менше, новинку вже назвали Apple Watch для бідних.

Apple Watch для бідних

Попередні витоку вказують на те, що Apple Watchh отримає 1,4-дюймовий сенсорний екран TFT з розширенням 320 х 320 пікселів, акумулятор ємністю 160 мА · год, захист від пилу і вологи IP68, підтримку Bluetooth 5.0.

При постійному відстеженні пульсу годинник повинен тримати заряд близько тижня, також він зможе вести підрахунок кроків, відстежувати 15 видів вправ, відображати дату, час, погоду, а також повідомлення додатків з телефону.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей