Бізнес та акції

Про це зміни в «ПриватБанку» зобов’язані знати всі

Найбільшим банком в Україні завжди був, є зараз і майже напевно завжди буде «ПриватБанк». Ця кредитна організація, будучи неймовірно відомою, намагається робити все заради того, щоб якомога більше людей на постійній основі використовували всі ті послуги і можливості, доступ до яких вона надає, роблячи це в першу чергу заради підвищення свого заробітку, адже чим більше українців будуть використовувати її послуги, тим більше вона зможе отримувати прибутки на постійній основі. Втім, іноді потрібно робити щось і заради клієнтів, щоб надавати більш привабливі та зручні умови обслуговування.


Як стало відомо від офіційного джерела, найбільший в країні банк вважав за необхідне ввести чергове нововведення, і воно гарантовано позитивно позначиться на житті всіх українців. Як відомо, власник банківської карти «ПриватБанку» може скористатися банкоматом для того, щоб змінити PIN-код на банківській картці, тобто замінити чотиризначний код, який використовується при оплаті покупок в магазинах і будь-яких послуг в закладах, де здійснюється операція з використанням POS-терміналу (каси). Проте, міняти цей самий код через банкомат далеко не завжди зручно, тому фінустанова вирішила надати можливість це робити прямо через мобільний додаток компанії.

ПриватБанк

Відтепер всі бажаючі, клієнти даного банку, можуть змінювати PIN-код прямо через програму «Privat24» для смартфонів на Android і iOS, доступну для безкоштовного завантаження з магазинів Google Play і App Store. Відзначається, що скористатися такою можливістю можна абсолютно безкоштовно, і вона дуже сильно спрощує життя всім клієнтам банку. Змінити захисний код можна навіть в тому випадку, якщо основний був забутий.

ПриватБанк24

Щоб змінити PIN-код на банківській картці від компанії «ПриватБанк» необхідно запустити мобільний додаток для доступу до онлайн-банку, після чого відкрити настройки конкретної банківської карти і вибрати відповідний пункт меню. Слідом за цим необхідно двічі ввести бажаний код, і відразу після збереження змін цей самий захисний пароль вступить в силу, почавши діяти по всій країні без будь-яких складнощів і винятків. Очевидно, що про ці важливі зміні зобов’язані знати всі, щоб зайвий раз не відвідувати банкомат і не стояти в черзі. Міняти таким чином код можна хоч кожні кілька годин, а платити за все це, незалежно від використовуваної банківської карти, зовсім не потрібно.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button